Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Şartlar

Lütfen http://www.evanaz.com sitesindeki makale, haber & yorumları okumadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Evanaz.com’u her ziyaret eden kişi veri politikası kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacaktır. Bu sayfada kullanılacak olan “ziyaretçi” ifadesi, Evanaz.com’u üye olarak yahut da üye olmadan kullanan herkesi kapsayan tüzel ve gerçek kişileri ifade etmektedir.

  1. Bu sayfada yer alan şartları Evanaz.com, tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir. Ziyaretçiler, siteyi kullanarak, içindeki bilgilerden istifade ediyorsa bütün bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
  2. Evanaz.com’da yer alan bilgiler, görseller ve yayın materyallerine ait telif hakkıda http://www.evanaz.com ‘a ait olup Fikir ve Sanat eserleri kanunu kapsamında hukuki anlamda koruma altındadır. Sitede yer alan bilgileri kısmi olarak kaynak göstererek indirebilir, kullanabilir yahut çoğaltabilirsiniz. Ayrıca evanaz.com DMCA veri koruma programı üyesi olup, gerekli durumlarda ilgili yerlere ve makamlara şikayet edilecektir.
  3. Evanaz.com’da yapılacak olan yorumlardan, içeriklerden kullanıcılar sorumludur. Siteye giriş yaptığınız andan itibaren IP adresiniz kayıt altına alınıp, T.C. yasalarına aykırı bir davranışınız tespit edildiği an, ilgili makamlarla paylaşılacaktır.  Ayrıca tarafınızca paylaşılacak ihlallerden siz sorumlu tutulacaksınızdır.
  4. Sitemizde paylaşacağınız her türlü içerik nedeniyle oluşabilecek yasal sorumluluk size aittir. Doğru bilgilerinizi paylaşmadığınız halde argo, hakaret, küfür, kişisel hak ihlali, kimlik ihlali gibi durumlarda adli makamlar talep ederse şayet IP adresiniz paylaşılacaktır.

  5. Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Eskişehir mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.