Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Gönül dağı Selma öğretmenin arabası markası, modeli ve yorumları

Bu içeriğimizde gönül dağı selma öğretmenin arabası nedir, markası, modeli ve bu arabayı kullananlar tarafından paylaşılacak kullanıcı yorumları paylaşılacaktır.

Gönül Dağı dizisine sonradan katılan ve büyük beğeni toplayan Selma öğretmen karakteri, Melis Sevinç tarafından canlandırılıyor. Diziyi izleyip de güzel oyuncuyu tanımayanlar artık çok iyi tanıyor.

Selma öğretmenin arabası

Bir de dizide Selma öğretmenin kullandığı araba dikkatlerden kaçmadı. Küçük ve şirin bir tasarımı olan arabanın hangi marka ve model olduğu merak ediliyor.

Sizler için biraz araştırdım. Gönül Dağı dizisindeki o tatlı beyaz arabanın markası Fiat, modeli de 500 veya 500L. Küçük kasası nedeniyle genelde kadınlar tarafından çok tercih ediliyor.

İstanbul veya Ankara gibi trafik sorununun olduğu yerlerde de her yere girip çıkabiliyor olması nedeniyle de tercih edilen fiat 500 veya bu tarz arabalara ilgi son zamanlarda gittikçe artmış durumda.

Gönül dağı selma öğretmen arabası 2023

Fiat 500 kullanıcı yorumları

Siz gönül dağı dizisndeki selma öğretmenin kullandığı araba olan Fiat 500 hakkında neler düşünüyorsunuz? Birkaç cümle ile yorumlarınızı okumak isterim. 🙂

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.

1 Kadın Görüşü

  1. Melis Sevinç, Gönül Dağı dizisinden ayrılacak mı? Yoksa ben mi öyle hissettim. Son bölümde Selma öğretmen hakkında çıkan dedikodular nedeniyle acaba Melis Sevinç diziye veda mı edecek diye düşündüm bir an. Siz ne düşünüyorsunuz?

1 Erkek Görüşü

  1. Arkadaş fiyat 500 fiyat listesi aracın 640 bin lira olduğunu gösteriyor. Tabii bu 2022 model için geçerlidir. Dizide bu kadar pahalı bir arabayı kullanacaklarını sanmıyorum. Muhtemelen 4-5 yaşındaki bir arabadır o. Camları filan film yapılmış, güzel görünüyor. Başka bir şey yoktur arabada.