Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Mia Khalifa kimdir? Müslüman mı? Kiminle evli? Gerçek adı nedir? [Güncellendi]

Mia Khalifa hakkında bilgi arayanlar için bu içeriğimizde herkese uygun bir içerik hazırlamak istedik. Özellikle birçok kişi mia khalifa müslüman mı sorusunun cevabını merak ediyor. Sizler için derledik.  Mia Khalifa (bazı kimseler ona miya kalifa, mia kalifa diyor), 10 Şubat 1993 yılında dünyaya gelmiş Lübnan asıllı Amerika’lı bir yetişkin filmleri oyuncusudur.

Mia Khalifa kimdir?

Mia Khalifa kaç yaşında

Güncelleme: 7 Eylül 2023, saat: 01:25

Mia Khalifa kaç yaşında diye merak ediyorsanız Mia Khalifa 24 yaşındadır. 1993 yılında Lübnan’da dünyaya geldi. Gerçek adı “Sarah Joe Chamoun” olup, Mia Khalifa ismini bir nevi reklam olmak amacıyla kullanmıştır. Tabii şimdilerde kendisi Mia ismini en çok sevdiği köpeğinden, Khalifa soyadını da Wiz Khalifa isimli sanatçıdan aldığını belirtmektedir. Tabii yersen, ama işte ne bileyim. Öyle diyorsa, öyle kabul etmek zorundayız.

Lise yıllarında fiziksel görünümü nedeniyle epey problem yaşayan Mia Khalifa, vücuduyla alakalı arkadaşlarının onunla alay etmesi nedeniyle psikolojik sorunlar yaşamış ve er*otik filmlerde rol almaya başlamıştır. Genelde göğüsleri büyük olduğu için alay konusu olmuştur. Bu da arkadaş çevresinin insanı nasıl etkilediğini göstermeye yeterli bir örnektir.

Göğüsleri normalden çok büyüktü. Ameliyatlarla küçülte küçülte şimdiki halini almıştır. Şimdiki hali de küçük sayılmaz ama işte önceki hali çok daha büyükmüş. Hastalık olabilir. 2014 yılında yetişkinlere yönelik filmlerde rol alan Mia Khalifa, çok kısa süre bu filmlerde rol almış ve sonrasında -kendisinin dediğine göre- yeni film çekmeyi bırakmıştır.

Fakat birçok yetişkinlere yönelik sitede aktif olarak içeriklerini yayınlamakta ve gelir elde etmektedir. Özellikle müslümanlar tarafından eleştirilen, müslüman olmadığı halde başörtüsü takarak cins*el içerikli filmlerde rol aldığı için tepki almıştır. Kimilerine göre bu nedenden dolayı film çekmeyi bırakmıştır.

Tabii bana göre belirli bir ünü yakaladıktan sonra herkese açık sinemada da görünmek amacıyla filmlerine ara vermiştir. Bu vesile ile daha çok reklam olup, dünyada herkes tarafından bilinmeyi hedefliyor olabilir. Hoş göğüsleri haricinde güzel bir yanı yok. Onları da defalarca estetik yaptırdıktan sonra şimdiki haline kavuşturmuştur.

Şu aralar ilovefriday isimli şarkıcı tarafından “Mia Khalifa” adında bir şarkı yazılmış, video klip çekilmiş olan şarkı popüler hale geldi. Şarkı sözleri müstehcen olup, çocuklara uygun değildir. Bu şarkı tiktok anthem yani tiktok marşı olarak da adlandırılmıştır. Bu şarkı 2018 yılında piyasaya çıkmış olup 130 milyondan fazla görüntülenme almıştır.

Mia Khalifa müslüman mı?

mia khalifa kimdir

Mia Khalifa, Lübnan’da dünyaya gelmiş hristiyan bir ailenin çocuğudur. Kendisi eskiden katolikti. Küçükken katolik okuluna gitti. Beyrut’ta fransızca eğitim veren bir okuldu. Mia Khalifa müslüman değildir. Çoğu kişi baş örtüsü taktığı için müslüman olduğunu zannediyor. Bu yanlıştır.

2001 yılında yani 8 yaşındayken Amerika’ya ailesi ile birlikte taşınmıştır. Lise ve üniversiteyi ABD’de okuyan Mia Khalifa, barlarda çalışmış, modellik yapmıştır. Zaten 2015 yılında artık katolik olmadığını da belirtmiştir.

Mia Khalifa’nın bu kadar popüler olmasındaki nedenlerden biri de hiç şüphesiz başörtüsü ile çektiği filmler nedeniyle aldığı tepkilerdir. Bununla birlikte İslam karşıtı olan birçok kişi kendisine destek vermiştir.

Tabii yaptığı şey -ister inançlı olun ister olmayın- çok yanlış bir şeydir. Hangi din, inanç olursa olsun alay etmek, küçük görmek hiç kimsenin hakkı değildir. Mia Khalifa’da İslam dinini -kendince- küçük görmüş, kötülemeye çalışmıştır.

Siz ne düşünüyorsunuz?

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.