Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Barbaroslar dizisi Rosa kimdir? Roza gerçek adı nedir?

Yakından takip ettiğim Barbaroslar dizisine yeni oyuncular katıldı. Bunlardan biri Don Diego diğeri ise onun sevgilisi Rosa’dır. Bu içeriğimde Rosa’nın kim olduğunu araştırdım. Hiç bir yerde doğru düzgün bir şey bulamadım. Fakat sonradan nasıl olduysa bir ipucu yakaladım. Oradan hareketle Rosa’nın gerçek adını yani hangi oyuncunun Rosa’yı canlandırdığını buldum.

Barbaroslar Rosa’yı oynayan oyuncunun adı Melisa Akman’dır. Sevgili Melisa’nın doğum tarihi 21 Aralık 1990’dır. Aynı yaştayız. :). Güzelliğine diyecek yok. Ay gibi yüzü var maşallah. Bir yerden hatırlıyorum diyordum izlediğim zaman. Tanıdık gelmişti yüzü gözüme. Sonradan baktım ki filmografisinde Muhteşem Yüzyıl da varmış. Oradan hatırlıyorum dedim.

Barbaroslar dizisindeki rolünün çok uzun olacağını zannetmiyorum. Geçici bir karakter çünkü Rosa. Don Diego’nun işi bittiği zaman Rosa’nın da işi bitecektir. Hatta bana öyle geliyor ki Rosa, Don Diego’nun nefretini arttırması için birkaç bölüm sonra ölerek diziye veda edebilir.

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Rosa kaç bölüm sonra diziye veda eder?

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.

1 Kadın Görüşü

  1. Barbaroslar’ın önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümünün fragmanında Rosa’nın Meryem ile İsabel’i vurduğunu gördüm. Muhtemelen iki oyuncuya da bir şey olmayacaktır. Belki Meryem’in diziden ayrılması dedikodusu gerçek olabilir ama bilmiyorum. Eğer böyle bir şey olursa, Hızır’ın intikamını alması uzun sürmez. Yani Rosa da diziye kısa sürede veda edebilir. Siz ne düşünüyorsunuz?