Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Dekolteli kadınların göğüslerine bakmak normal midir?

Az önce Youtube’da Ümit Erdim’in konuk olduğu Armağan Çağlayan’ın programını izledim. Programda dekolteyle alakalı bir soru vardı. Vatandaşlara “dekolte giymiş bir kadının göğüslerine bakmamaya çalışmak normal midir” sorusu yöneltilmiş. Sokak röportajında ortaya çıkan sonuçlarla Ümit Erdim’in sonuçları karşılaştırılıp ortaya bir program çıkarıltılmış.

Benim de dikkatimi çeken bir şey oldu. Röportajdaki bazı insanlar bakmamaya çalışmanın normal olduğunu düşünse de bazıları da aksini düşünmüş. Yani dekolte giymiş bir kadının göğüslerine bakmanın doğru olmadığını savunmuş.

Bu konuda sizlerin görüşlerini merak ettim açıkçası. Sizce dekolteli kadınlara bakmak normal midir? Değilse kadınlar dekolteyi zaten kendilerine güvendikleri için, kendilerine bakılsın diye giymiyor mu? Bir tezat yok mudur burada?

Bu arada konu dışı bir şey de paylaşmak istiyorum. Ümit Erdim’i uzun zamandan sonra bu programda gördüm. Resmen adamın içinden başka bir adam daha çıkmış. O eski kilolu ama sevimli Ümit gitmiş, yerine yarısı ağırlıkta başka bir Ümit gelmiş.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.