Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Kerem Bulut

Dermalex krem kullananlar memnun mu? En iyi egzama kremi hangisi?

Dermalex krem ile alakalı nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama egzemaya iyi geldiğini okumuştum. Elimde aylardır hatta 1 yıldan fazladır süren egzama benzeri bir cilt problemi var.

Doktora gittim. Doktor kesin bir şey söylemedi. Egzama gibi dedi. Sedefe benziyor dedi. Tam bir teşhis koymadı. Şu anda bana verdiği egzema kremi kullanıyorum fakat kaç gün oldu bi gelişme yok.

Acaba dermalex egzema kremi kullanırsam işe yarar mı veya sizin tavsiye edeceğiniz başka bir krem varsa lütfen yazar mısınız? Umarım en kısa zamanda bu sorunda kurtulurum çünkü elimde ve her zaman açıkta olduğundan rahatsız ediyor beni. Resim paylaştım. Umarım anlaşılıyordur.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.

1 Kadın Görüşü

  1. Kerem bey tabii ki doktor değilim, resimden de çok bir şey belli olmuyor fakat bir akrabamda da benzer bir cilt problemi vardı. Kiloluydu kendisi. Kilo vermeye başlayınca bu sorunda ortadan kalmaya başladı. Bilemiyorum kilonuzla alakalı bir problem var mıdır ama yediğiniz yiyecekler de alerji yapıyor olabilir.

1 Erkek Görüşü

  1. Bir gelişme yok. Halen elimde bu lekeler olduğu gibi duruyor. Hatta biraz ilerlemiş de olabilir. Daha önce göz kapağımda da vardı bunlar ama şimdi kalmadı, gitti. Ellerimde ve ensemde şu anda bulunuyor. Kilo verme sürecim başladı. Bakalım ne olacak. Doktor çare üretemedi. Kendim deneme yanılma yoluyla kurtulmaya çalışacağım.

Cevap

  1. Şu an Türkiye’de bulunmuyor fakat konusunda en iyi krem diyebilirim