Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Dilan Polat kimdir? Dilan Polat rasping yorumları ve estetik şikayetleri!

Dilan Polat kimdir? Instagram’da 3.4 milyon kişi tarafından takip edilen Dilan Polat ile alakalı internette bulabildiğim bilgileri sizlerle paylaşacağım. Bu arada dikkatimi çekti, Google’da en çok aranan kelimeler arasında “dilan polat şikayet” ve “dilan polat estetik şikayetleri” yer aldığından bu konuya da değinmek istedim.

Dilan Polat kimdir?

Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Engin Polat ile evli olup 2 çocuğu bulunuyor. (Allah bağışlasın). Instagram’ı aktif olarak kullanıyor. (şuraya tıklayarak hesabına ulaşabilirsiniz) Takipçilerinin tamamı gerçek mi yoksa bot mu bunu bilmek zor. Yaptığı paylaşımlara en az 30 bin beğeni geliyor.

Estetik şubelerini açmadan, ticarete atılmadan önce doğum fotoğrafçılığı yapıyordu. Birçok ünlü isim için çalıştığı internette paylaşılıyor. Sonraları güzellik ürünleri tanıtmaya, satmaya başladı ve şimdilerde Türkiye’nin birçok şubesinde Dilan Polat adına estetik merkezleri bulunuyor.

Bu estetik merkezlerinde birçok işlem yapılmakta. Galiba ön plana çıkan uygulama rasping uygulamasıdır. Bu nedenle Google’da birçok kişi “dilan polat rastping yaptıranlar” ve “dilan polat rasping yorumları” şeklinde aramalar yapılmış.

Dilan Polat şikayet

Dilan Polat şikayet konuları

Türkiye’nin birçok noktasında şubesi bulunduğundan dolayı, bu merkezleri tercih edip memnun kalmayan insanlar yaşadıkları sorunları paylaşıyorlar. Yani direkt olaran dilan polat’ı şikayet etme değil de, sorun yaşadıkları şubelerdeki problemleri dile getirmek adına “dilan polat şikayet” konuları açılmaktadır.

Bu konuda yapılan yorumları okumak isterseniz Şikayetvar.com’da dilan polat adına açılan şikayetleri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok internet sitesinde de yine Dilan Polat ile alakalı hem olumlu yorumları hem de şikayetleri inceleyebilirsiniz.

Dilan Polat’ın annesi neden öldü?

Google’da en çok aranan konulardan biri de -ilginç bir şekilde- Dilan Polat’ın annesinin nasıl öldüğü konusudur. Bu konuda kendisi bir videoda açıklama yaptı. Birçok sitede Dilan Polat’ın annesinin bir trafik kazasında öldüğü belirtiliyor fakat  bu bilgi yanlıştır.

Katarsis isimli programa katılan Dilan Polat, annesinin babası tarafından öldüğünü söyledi. Babasının ise beyninde tümor olduğu ve bu işlemi yaptığında atak geçirdiği belirtiliyor. Annesinin öldüğü sırada 11 yaşında olan Dilan Polat, yaşadığı şoku unutamıyor.

Allah yardımcısı olsun. Kolay değil. Kendinizi onun yerine koyun lütfen. Küçük bir çocuksunuz ve anneniz gözünüzün önünde kanlar içinde yatıyor. Lütfen birini yargılamadan önce kendimizi onun yerine koyalım ve internette okuduğumuz, izlediğimiz her bilginin doğru olmayabileceğini unutmayalım.

Dilan Polat’ın babası nereli?

Dilan Polat’ın babasının adı Rıfat Doğu olup, memleketi Adana’dır. Üç kızı bulunan Rıfat Doğu’nun çocuklarının adı Sıla Doğu ve Can Doğu’dur. Ünlü bir iş adamı olan Rıfat Doğu ile alakalı detayları araştırmaya devam ediyoruz.

Dilan Polat’ın eşi Engin Polat nereli?

Engin Polat da Dilan Polat gibi 1990 doğumlu olup, memleketi ise Erzurum’dur.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.

7 Kadın Görüşü

  1. Bu kadına üzüldüm ya. Tabii görgüsüzlük yaptığı zamanlarda içimden dünya kadar laf söylüyordum ama bu şekilde bu hale gelmesi de ne bileyim üzdü. Bugün baktım internette yine dilan polat gündem olmuştu. Şirketlerine devlet tarafından el konulmuş. Dilan Polat markasını 5 yıllığına devlet yönetecekmiş.

  2. Ya bence dilan polat filan bunlar göstermelik elemanlar. İşin arkasında daha büyükleri var bence. Belliydi bu kadının da böyle olacağı ama ne bileyim yine de çocuğu filan var insan üzülüyor.

  3. Severek takip ediyordum. Yazık oldu kadına. Görgüsüz filandı ama takip ediyordum işte. Bundan sonra istediği kadar parası olsun. Neye yarar.

  4. Görgüsüzlüğü yüzünden bildiğin bir sürü gizli kapaklı şey ortaya çıktı. Tabii ne kadar hapiste kalırlar bilmiyorum ama sadece Dilan Polat’ı değil, bir sürü güzellik merkezi firması açan özellikle instagram ya da tiktok fenomenlerini incelemek gerekiyor. Dilan Polat, bunlardan sadece biriydi.

  5. Selam kızlar. Bursa’da yaşıyorum. Dilan Polat’ta rasping yaptırmak istiyorum. Daha önce Bursa’da bunların yanında rasping yaptıran var mı? Bir de taksit yapıyorlar mı? Şimdiden çok tşk kızlar.

  6. Dilan polat’ın eşi Engin polat’tan ayrılacağı iddiaları doğru mu? İnternette böyle bir iddia dolaşıyor fakat doğrusu inanması güç geliyor bana. Bir birlerine o kadar yakışıyorlar ve iyi anlaşıyorlar ki insan boşanabileceğine ihtimal veremiyor.

  7. Gerçekten yaptırıp memnun kalan var mi bu uygulamayı? Ne bileyim bana pek işe yarayan bir şey gibi gelmedi. Hele ki rasping yaptıranların şikayetlerini okuyunca şüphelerim daha da arttı.

1 Erkek Görüşü

  1. Eşim dilan polat estetik merkezinden paket satın almıştı. Malumunuz olduğu üzere deprem nedeniyle üniversiteler online eğitime geçti. Eşim dilan polat gaziantep şubesini aradı ve paketi iptal edip başka bir tarihe almak istediğini söyledi. Fakat telefondaki çalışanlar hiç bir şekilde yardımcı olmayarak paketi iptal etmeyip, tarihi de ertelemediler. Dilan Polat gibi bir iş kadınının güzellik merkezinde böyle şeylerin yaşanması hiç hoş değil. Neticede biz para iadesi talep etmiyoruz. Sadece tarihin değiştirilmesini talep ediyoruz.