Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Edanur Yılmaz kimdir? Gönül Dağı Alın Yazısı şarkısını kim söylüyor?

Gönül Dağı dizisinde söylediği “Alın Yazısı” şarkısı ile merak edilen Edanur Yılmaz ile alakalı kısa biyografi bu içeriğimizde. Ayrıca edanur yılmaz kaç yaşında, nereli, burcu nedir gibi soruların cevaplarını da buradan takip edebilirsiniz.

Edanur Yılmaz, 24 Aralık 1997’de Kırşehir’de doğdu. Ailesinin Ankara’ya taşınmasıyla orada ilkokul ve liseyi okudu. Üniversiteyi Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde tamamladı. Doğum tarihinden burcunun Oğlak olduğunu anlamışsınızdır.

Afyon’da konservatuvar okuduktan sonra çeşitli yerlerde sahne almaya başladı. Şu anda nerede çalışıyor veya planları nedir maalesef bilmiyoruz.

TRT’de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde birkaç ay önce “Alın Yazısı” şarkısını söyledi. Bu şarkı Edanur Yılmaz’ın dönüm noktasıdır diyebiliriz.

Bağlama, Ud, Piyano gibi enstrumanları çalabiliyor. Youtube’da yayınlanmış çok fazla şarkısı yok. Düşler Sokağı, Fikrimin İnce Gülü gibi popüler şarkıları söyleyip, klip çekmiştir. Sonraları Gönül Dağı’nın İnci Misali ile Alın Yazısı şarkılarını da söylemiştir.

Yukarıdaki bağlantılara tıklayarak Edanur Yılmaz’ın sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.

2 Kadın Görüşü

  1. Bu içeriği paylaştığım günden bu yana yaklaşık 7 ay geçmiş ve maalesef Edanur Yılmaz, ne youtube hesabından ne de instagram hesabından yeni bir çalışma paylaşmadı. Böylesine güzel bir sesi daha fazla duymak isteriz. 🙂

  2. Maşallah güzel kızıma. Allah yolunu bahtını açık etsin güzelim. İnşallah çok daha güzel yerlerde görürüz seni.