Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Şule Kaya

Etat pur ürünleri: Pure active propolis kullananlar ve kullanıcı yorumları

Propolis’in faydaları saymakla bitmeyecek kadar çok olan doğal bir maddedir.. Bunun için başka bir zaman propolis yararları nelerdir diye bir konu açmam gerekiyor.  Doğal propolisin cilde olan etkileri bilim insanlarını şaşırtmış olacak ki son zamanlarda akne giderici, sivilceleri azaltıcı, yaşlanmayı önleyici ürünlerin içinde çokça kullanılmaya başlandı.

Pure active propolis kullananlar

Bu maddeyi kullananlardan biri de Etat Pur firmasıdır. Son olarak “Pure Active Propolis” adında bir üründe kullandılar. Bu ürün iddia edildiğine göre sivilceleri ve akneleri gözle görünecek oranda azaltmaktadır. Hiç kullanmadım, denemedim. O nedenle kesin işe yarıyor diyemem. Fakat çok kişi memnun kaldıklarını belirtmişler.

Etat Pur ürünleri ile alakalı çok fazla olumsuz yorum okumadım. Doğrusunu söylemek gerekirse ürünleri iyi görünüyor. Doğal olmaları benim için bir artıdır. Resmi internet siteleri etatpur.com.tr olup, başka sitelerden satış yapıyorlar mı bilmiyorum.

Burada ise etat pur pure active propolis kullananlar, kullanmış oldukları ürün ile alakalı memnun kalıp kalmadıklarını tartışıyorlar. Ayrıca propolis içeren başka bir ürün kullanmışsanız onunla alakalı görüşlerinizi de ürün ismini paylaşarak yazabilirsiniz. Memnun kalırım. 🙂

Pure active propolis 15 ml yorumları

Etat Pur’ün pure active propolis ürünü kendi sitelerinde 269.50 liraya satılıyor. Daha fazla bilgi almak veya ürünü satın almak isterseniz etatpur.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.