Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Gönül dağı selma öğretmen kimdir?

Gönül Dağı dizisine katıldığı günden beri merak konusu olan Selma öğretmen ile alakalı bu içeriğimizde “Selma öğretmen gerçekte kimdir?” sorusuna cevap vereceğiz. Bunun yanında selma öğretmen kaç yaşında, nereli, evli mi gibi konuları da burada tartışacağız.

Selma öğretmen karakteri gönül dağı dizisinin 72. bölümünde diziye dahil oldu. Diziyi daha önceleri “Hayaller ve Hayatlar” dizisindeki Lale karakterinden hatırlayabilirsiniz.

Selma öğretmeni canlandıran oyuncunun adı Melis Sevinç olup, 15 Aralık 1999 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Melis Sevinç 24 yaşında genç ve başarılı bir oyuncudur. Henüz yolun başında olmasına rağmen 4 farklı dizi projesinde rol aldı.

Aslında daha önce de Melis Sevinç ile alakalı bir paylaşımda bulunmuştum. Dilerseniz melis sevinç bağlantısına tıklayarak ilgili konuya gidebilirsiniz. O başlık altında çok daha detaylı bir araştırma yapmıştım.

Siz de Selma öğretmen karakteri ile alakalı yorumlarınızı birkaç cümle ile sayfanın altından paylaşabilirsiniz. Sizce Taner ile Selma öğretmen ne zaman evlenirler?

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.

1 Kadın Görüşü

  1. Selma öğretmen kaç yaşında diye merak ettim. Bi de ne göreyim. Melis hanım sadece 25 yaşındaymış. Maşallah diyeyim öncelikle. Ama makyajla mı yoksa gönül dağında giydiği elbiselerden midir yaşı 30’un üzerinde gibi geldi bana.