Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Melis Sevinç, Gönül Dağı dizisinde Selma öğretmen rolüyle beğeni topladı!

Melis Sevinç, daha önce Zalım İstanbul dizisi ile izleyicilerle buluşmuş olsa da aslında Gönül Dağı dizisindeki Öğretmen rolüyle ününe ün kattı diyebiliriz. TRT’de yayınlanan gönül dağı dizisinde öğretmen selma rolünü canlandırmaktadır. Peki melis sevinç kimdir? Güzel oyuncu kaç yaşında? Boyu, kilosu, burcu hakkında neler biliyoruz? Bu başlık altında birlikte tartışacağız.

Melis Sevinç kimdir?

Melis Sevinç, 15 Aralık 1999’da İzmir’de dünyaya geldi. İlkokul ve lise eğitimini burada tamamlayan 24 yaşındaki güzel oyuncu üniversiteyi İstanbul’da okudu. Boğaziçi Üniversitesi’nde hangi bölümü okuduğuyla alakalı maalesef detaylara sahip değiliz. Fakat liseyi İzmir Türk Lisesi’nde okuduğunu söyleyebilirim.

Melis sevinç kimdir

Resim yapmaya merakı ve yeteneği var. Lisedeyken çeşitli yarışmalara katıldı. Ödüller aldı. Boyu 1 metre 71 santim, kilosu ise 53 kilodur. 15 Aralık doğumlu olduğu için Yay burcu olduğunu da belirtmiş olayım.

Gönül Dağı Selma Öğretmen

Gönül Dağı dizisi, Melis Sevinç’in üçüncü projesidir. Daha önceleri Hayaller ve Hayatlar dizisi ile Zalım İstanbul dizisinde rol aldı. Hatta birçok kişi halâ onu Zalım İstanbul Melis Sevinç diye Google’da aratıyor. Fakat asıl çıkış noktası bence Gönül Dağı dizisi oldu.

TRT’nin efsane dizilerinden olan gönül dağı dizisinde Selma öğretmen rolüyle izleyici karşısına çıkan Melis Sevinç, ilk 2 bölümde izleyiciden tam not aldı. Senarist arkadaşlar ne düşünüyor bilmiyorum fakat eğer dizide Taner’e partner olarak düşünülüyorsa önü açıktır diyebilirim.

Melis Sevinç kaç yaşında

Az önce hakkında detayları paylaştığımda aslında yaşını da dolaylı olarak söylemiş oldum. Yine de sadece melis sevinç yaşı ile alakalı merakı olanlar için 24 yaşında olduğunu belirtmek istiyorum.

Melis Sevinç Beren Saat benzerliği

Evet. Güzel ve genç oyuncuyu görenler Beren Saat ile benzerlik kurmaktadır. İnsan insana benzer derler. Tabii iki oyuncuyu bir biriyle kıyas etmek doğru olmaz. Her ikisi de güzel, her ikisi de başarılı oyuncudur. Fakat görünüş olarak benzerlik olduğu da aşikardır.

Gönül dağı öğretmen selma kimdir

Melis Sevinç’in oynadığı diziler

Melis Sevinç, gönül dağı dizisine 2022 yılının sonlarında katıldı. Eğer senaryoda rolü devam ederse muhtemelen 2023 yılında da gönül dağı dizisinde kalmaya devam edecektir. Bugüne kadar 1 sinema filmi projesi ve 3 farklı dizi projesinde yer alan Melis Sevinç’in oynadığı diziler şu şekildedir:

  1. Gönül Dağı (Selma Öğretmen) – 2022
  2. Hayaller ve Hayatlar (Lale) – 2022
  3. Zalım İstanbul () – 2019
  4. Sanki Her Şey Biraz Felaket (Kısa Film) – 2021

Benim şimdilik melis sevinç hakkında bulabildiklerim bu kadar. Eğer genç oyuncuya instagram üzerinden takip ederek destek vermek isterseniz @meliissevinc bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Melis Sevinç hakkında yorumlar

Ayrıca melis sevinç biyografisi ile alakalı eklemek istediklerinizi de birkaç cümle ile Evanaz.com’da paylaşmak isterseniz, çok memnun oluruz. Bu gibi paylaşımların devamı için lütfen yorum yazarak destek olmayı unutmayınız.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.

1 Erkek Görüşü

  1. Yemin ederim biliyordum. Taa ilk bölümden beri Selma öğretmen ile Mucit Taner’in gönüllerinin bir olacağını biliyordum. Henüz kesin bir şey yok fakat eminim ki Selma ile Taner evleneceklerdir. Sizce de öyle değil mi?