Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Hayat Bugün dizisi Youtube kanalında beklenilen ilgiyi görmedi

Hayat Bugün dizisinin bu hafta 2. bölümü yayınlandı. Geçtiğimiz hafta 1. bölüm Youtube kanalında yayınlanmıştı fakat bu hafta bilinmeyen bir nedenden dolayı yayıncı tarafından kaldırıldı. Bu nedenle birçok kişi hayat bugün 1. bölüm neden yok diye sormaya başladı.

Her neyse. Bu hafta dizinin 2. bölümü yayınlandı. Normalde bir dizi Youtube’da yayınlandıktan birkaç saat sonra yüz binlere ulaşmayı başarıyor. Fakat hayat bugün dizisinin yeni bölümünün yayınlanmasının üzerinden neredeyse 1 gün geçmesine rağmen 130 bin izlenme alabilmiş.

Bu durum da akıllara acaba hayat bugün dizisi beklenilen ilgiyi görmedi mi? Tabii reyting sonuçları da durumun hiç iyi olmadığını gösteriyor. Dizinin yayınlandığı ilk hafta yani 19 Ekim 2022’de Hayat Bugün dizisi 9. sırada yer alırken, AB’de ise 7. sıraya girebildi.

Henüz 26 Ekim 2022 reyting sonuçları paylaşılmadığından bu hafta durumlar nasıldır bilemiyoruz. Fakat Youtube üzerinden gelen izleyicilere baktığımızda durumun iç açıcı olmadığını söylemek durumundayım.

Belki de yeterince reklam yapılmadı. Henüz yeni olduğundan çok kişiye ulaşmadı. Belki de birçok kişi New Amsterdam dizisini izlediğinden dolayı Türk uyarlamasını izlemek istememiştir. Bilemiyoruz.

Oyuncuların ilk iki bölümdeki performanslarıyla alakalı kişisel görüşüm iyi oldukları yönündedir. Gerek başrol oyuncular gerek yardımcı oyuncular, rollerini çok iyi yapıyorlar. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.