Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Jelgo jel nedir? Ne için kullanılır? Kas gevşetici mi? Kullananlar ve Yorumları

Jelgo jel ile alakalı uzun bir başlık tercih ettim. Oldukça etkili olan ve kas gevşetici yerine tercih edilen bu ürün ile alakalı insanların kullanıcı yorumları, bu ürün hakkında bilgi edinmek isteyenlere yardımcı olacaktır.

Jelgo jel nedir?

Jelgo Jel, kas ve eklem ağrılarını hafifletmek için kullanılan etkili bir topikal tedavi yöntemidir. Reçete ile satılıyor. Satış fiyatı sigortasız 55 TL olup, sigortanız varsa sadece 4 TL’ye gelmektedir.

Essin ve dietilamin salisilat içeren jelgo jel krem, ağrı kesici, iltihap önleyici ve şişlik giderici özelliklere sahiptir.

İncinme, burkulma ve çeşitli kas ağrılarına hızlı bir rahatlama sunmasıyla dikkat çeker. Jelgo Jel, ayrıca boyun tutulması, omuz ağrısı gibi kas gerginliği olduğu durumlarda da kullanılabilir.

jelgo krem kullananlar

Jelgo jel kullananlar

İnternette paylaşılan kullanıcı yorumlarına göre Jelgo Jel, hızlı ve etkili sonuçlar ortaya koyarak günlük yaşam kalitesini artırıyor.

Ancak herhangi bir sağlık ürününde olduğu gibi, bu kremin de yan etkiler ve kullanım kısıtlamaları göz önünde bulundurulmalıdır.

Açık yaralara uygulamaktan, saçlı deriye sürmekten ve hassas cilt bölgelerine değdirmekten kaçının. Tahriş olmasına neden olabilir.

jelgo jel kremi kas gevsetici mi

Jelgo jel kremin muadili ürünler

Jelgo Jel’in piyasada çeşitli muadilleri bulunmakla birlikte, fiyat-performans oranı ve kullanıcı memnuniyeti açısından bir adım daha öndedir.

Hamilelik ve emzirme döneminde kullanmanız gerekiyorsa bunu mutlaka doktor tavsiyesi ile yapılmalısınız.

Jelgo jel kullanıcı yorumları

Bu ürün, topikal ağrı kesiciler arasında dikkate değer bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Lütfen jelgo jel kullanıcı yorumları bölümünden, bu ürün ile alakalı yorumlarınızı paylaşmayı unutmayınız.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.