Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Sedanur

Kemal Kılıçdaroğlu istifa ve ekşi sözlük kapanma konusu

Bugün ekşi sözlük sitesine girerken eksisozluk2023.com sitesinde eksisozluk1923.com sitesine yönlendirildiğini farkettim. Demek ki bir daha BTK tarafından engel yemişler. Doğru bulmuyorum. İfade özgürlüğü diye bir şey var.

Orada bugün dikkatimi çeken bir konu da “Kemal Kılıçdaroğlu istifa” konusu oldu. Birçok kişinin yorum yaptığı bu entry genelde kemal kılıçdaroğlu kaybettiği seçim sonucunda artık istifa etmesi gerekiyor minvalde yorumlar yapılmıştı.

Tabii ki Kemal Kılıçdaroğlu ne yapsın, koskoca Türk devleti imkanlarına karşı tek başına mücadele etti diyenler de var. Fakat konu bu değil. Bir seçim kaybedilince insanların istifa mı etmesi gerekiyor?

Kemal Kılıçdaroğlu, yaşı 74’e dayanmış bir siyasetçidir. Bundan sonra istifa eder mi? Kendi bileceği bir şeydir. Fakat Babala TV’de 7-8 saatlik çekim sonrasında adamın performansına bakacak olursak gayet dinç ve beyni de oldukça sağlıklı işliyor diyebiliriz. Tüm sorulara tek tek, usanmadan ve gayet kibar bir şekilde cevap vermişti. Yani yaşına göre oldukça sağlıklı görünüyordu. Bence halen muhalefette kalmaya devam edebilir.

Böyle olsaydı belediye başkanlığı dönemini de hesaba katarsak sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şimdiye kadar “Yeter ya bu kadar hizmet” diyerek 29 yılın sonunda koltuğu başkalarına bırakması gerekmez miydi?

Bir de sayın Erdoğan’ın bir çocuğa karşı “sakın bir koltukta çok fazla oturma, başkalarına da fırsat ver” gibi bir konuşması olmasına rağmen. Bu kadar rahat bir koltukta oturuyor olması sizce de normal mi?

Bu arada Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kere daha tebrik ediyorum. Kimisi çalarak diyor kimisi hile ile diyor her nasılsa adam bir kere daha kazandı. Bir 5 yıl da Türkiye -eğer ömrü yeterse- Recep Tayyip Erdoğan ile kalkıp, onunla yatacak.

Hadi hayırlı olsun.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.