Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Klomen ilaç kullananlar (KLOMEN 50 mg 10 tablet fiyatı)

Klomen kullananlar | Az önce Letu 2.5 mg ilaç ile alakalı bir yorum konusu açtım. Orada Letu ile alakalı kadınlar merak ettikleri soruları sorabilecekler. Dedim Letu’yu açmışken doktorların Letu’dan önce önerdikleri “KLOMEN 50 mg 10 tablet” ile alakalı bir “kullanıcı yorumları” başlığı açmazsam olmaz. O nedenle siz de muhtemelen klomen yorumları okumak için buradasınız. Hoşgeldiniz.

Klomen nedir?

Klomen, kadınlarda kısırlık tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Özellikle ovülasyon sorunu olan kadınlar için tavsiye edilen bu ilaç mutlaka doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Bir başka tabir ile klomen, yumurtlamayı uyaran bir ilaçtır.Burada çok fazla “klomen nedir” üzerinde durmayacağım.

Klomen fiyatı

“KLOMEN 50 mg 10 tablet” 6 Eylül 2023 itibariyle 111 TL’ye eczanelerde satılmaktadır. Reçeteli bir ilaçtır. Doktorunuzun size bunu önermesi gerekiyor. 10 Temmuz 2023’e kadar 85 TL olan ilaca bir kerede 26 TL zam geldi. Bu neredeyse 25% zam anlamına geliyor. Alıştık artık bu zamlara.

Klomen’in Yan Etkileri:

Her ilaçta olduğu gibi Klomen’in de bazı  yan etkileri vardır. İlacın bilinen en yaygın yan etkileri şu şekildedir:

  • Sıcak basmaları
  • Karın şişliği
  • Göğüslerde hassasiyet
  • Görme bozuklukları
  • Baş ağrısı
  • Anormal vajinal kanama

Bu yan etkiler genellikle hafiftir ve ilaç kesildiğinde kaybolur. Ayrıca Letu 2.5 mg ilacın da yan etkileri benzer şekildeydi. Dilerseniz “Letu kullananlar” bağlantısına tıklayarka diğer ilaç ile alakalı yorumları da okuyabilirsiniz.

Klomen kullanıcı yorumları

Sevgili hanımlar. Umarım en kısa zamanda istediğiniz hamileliğe kavuşursunuz. Eğer klomen ilacı kullananlar ne söylemiş diye merak ediyorsanız lütfen sayfayı aşağıya doğru kaydırın ve yorumları okuyun. Merak ettiğiniz soruları burada rahatlıkla sorabilirsiniz.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.