Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Korunmadan ilişkiye girmek pişmanlık olabilir

Korunmadan ilişkiye girmeye her zaman karşıyımdır. Ancak insanlara ne yapacaklarını maalesef söyleyemiyorsun. Söylesen de işe yaramıyor. Bir anlık zevk için bir ömür pişmanlık duyulabiliyor.

Şimdilerde ertesi gün hapı işi bir nebze olsun kolaylaştırmış olsa da işe yaramadığı durumlar da olabiliyor. Diyelim ki ertesi gün hapları yüzde yüz işe yaradı. Bir insan tanımadığı veya çok kısa zaman içinde tanıdığı biriyle neden cinsel birliktelik yaşar ki?

Ben bu şekilde düşünüyorum. Eski kafalı olduğumu söyleyenler de oluyor. Ben aklımın gayet yerinde ve modern düşüncelerle dolu olduğunu düşünüyorum ancak korunmadan ilişkiye girmek hem pişmanlıktır hem de telafisi olmayan yanlışlara kapı açmaktır.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.

1 Kadın Görüşü

  1. Allah yeni jenarasyonun, gençliğin yardımcısı olsun. Karı koca arasında korunmadan ilişkiyi anlarım, çok normal bir şeydir. Fakat evlenmeden, gençlerin özellikle de henüz neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamayan gençlerin sırf özentiden dolayı yanlış şeylere yeltenmesi çok acı. İnternetten izledikleri, TV’den izledikleri programlar, diziler, videolar nedeniyle gençlik ilişkiye girmenin normal bir şey olduğunu zannediyor.

    Oysaki Amerika’da babasız büyüyen çocuklar nedeniyle devlet harekete geçmiş, okullarda bu tarz şeylerin ne kadar yanlış olduğu örnekleri verilmeye başlanmıştır. Çünkü bu şekilde büyüyen çocuklar hem toplama problem olma eğiliminde hem de babasız olmanın yokluğunu iliklerine kadar hissediyor.

    Allah çocuklarımızın, gençlerimizin yardımcısı olsun. Kötülüklerden muhafaza buyursun.