Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Milli Eğitim Bakanlığı şikayetleri nereye yapılır? MEB şikayet hattı!

Milli Eğitim Bakanlığı ile alakalı yaşamış olduğunuz soruların paylaşacak, şikayet edecek bir yer mi arıyorsunuz? Yetkili biri sesimizi duysun, yaşadığımız sorunlara çözüm üretsin diye bir düşünceniz varsa bunu yapmak için birkaç yol bulunmaktadır.

MEB şikayetleri nereye yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı şikayetleri nereye yapılır sorusuna ilk olarak kendi resmi internet sitelerinden yapabileceğini söyleyerek başlamak istiyorum. Bu birinci yol. Bunun için dilerseniz “444 0 632” numaralı hattı arayabilir yahut da aşağıda görmüş olduğunuz butona tıklayarak E-Devlet hesabınıza giriş yaparak da MEB ile iletişime geçebilirsiniz.

MEB şikayet

Bunun haricinde Şikayetvar.com adında bir internet sitesi var. Bu site aracılığıyla insanlar yaşadıkları sorunları dile getirip, paylaşıyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı şikayetleri başlığı altında 6.663 şikayet yapılmış ve bunlardan sadece 250 tanesi çözüme ulaşmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı Şikayet Hattı

Bir başka yöntem ise, insanlar yaşadığım sorunu görsün, bilsin istiyorsanız aşağıda bulunan yorum alanından meb şikayetleri paylaşabilir, yahut paylaşılmış olan şikayetlerden birine cevap yazabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı Şikayetleri

Maalesef üzücü bir durum yaşadığınız. Gönül isterdi ki hiç bir problem yaşanılmasın ama zaman zaman bazı aksaklıklar yaşanabiliyor. Yukarıda belirttiğim 4440632 numaralı hattı aramak en etkili çözüm yöntemi olacaktır. İyi günler dilerim.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.