Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Monurol saşe reçetesiz satılır mı? Monurol 3g kullananlar, şikayetleri

Bu içeriğimde monurol saşe nedir sorusuna cevap bulacaksınız. Ayrıca monurol 3g granül içeren saşe kimler kullanamaz? Hamileler veya emziren anneler kullanabilir mi? gibi soruların cevabının yanı sıra monurol saşe eczane fiyatı ne kadar, eczanelerde reçetesiz satılır mı gibi sorulara da yanıt alacaksınız.

Monurol saşe nedir?

Monurol saşe, idrar yolu enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılan bir antibiyotik ilaçtır. Fosfomisin trometamol adı verilen etken maddeyi içerir. Monurol saşe, genellikle suya karıştırılarak tek doz olarak uygulanır.

Monurol saşe eczane fiyatı ne kadar?

Eczanelerde satılan bir ilaç olup, reçetesiz satılamaz. Bildiğiniz üzere antibiyotik ilaçlar artık reçetesiz satılmıyor. Eczanelerde monurol 3g granül içeren saşe satış fiyatı 55 TL’dir.

Şeker hastaları, hemodiyaliz hastaları, böbrek yetmezliği olanların bu ilacı kullanması tavsiye edilmiyor. Hamileler ve emziren kadınların da kullanmaları uygun değildir.

Eğer fosfomisin trometamol etken maddesine karşı alerjiniz varsa mutlaka doktorunuza belirtiniz.

Bunun yanı sıra portakal esansı, mandalina esansı, sakkarin veya sukroz maddelerine karşı da bir hassasiyetiniz varsa bu ilacı kullanmamanız gerekiyor.

Monurol saşe kullanıcı yorumları

Monurol reçetesiz satılır mı başlıklı konuda bu ilaç hakkında kısaca bilgi paylaştık. Sizler de aşağıdaki monurol saşe yorumları bölümünden, ilaç ile alakalı merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.