Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Nubest tall nedir? Kullananlar, şikayetleri ve yorumları

Nubest tall, boy uzatma ilacı olarak bilinen ve eczanelerde satışı yapılan bir gıda takviyesidir. Nubest tall işe yarıyor mu? Belki de cevabı en çok merak edilen konulardan biride nubest tall boy uzatma ilacı işe yarıyor mu sorusudur.

Doktorlar, çocukların gelişimi için bu ürünü tavsiye ediyorlar. Kendi internet sitelerinde de paylaşmışlar. İnternette yer alan videolarda da doktor olduğu belirtilen kişiler nubest tall ile alakalı faydalı bir ürün olduğunu söylüyor.

Tiktok üzerinde reklamları çok çıkan nubest tall boy uzatmaya yardımcı gıda takviyesi ile alakalı merak ettiğiniz soruları bu başlık altında sorabilirsiniz. Birçok kişinin satın alıp kullandığı nubest tall bitkisel gıda takviyesi satış fiyatı 79 TL’dir.

Nubest tall 12-13 yaşına kadar olan çocuklarda kullanılabilir.

Amazon’da satışı yapılan Nubest tall 10+ yurtdışı satış fiyatı $55 olup Türkiye’de 79 TL’ye satılmaktadır. Not: Satın alıp kullanmadım. İşe yarar mı bilmiyorum.

İnternetten baktığımda gördüğüm fiyatı buraya yazıyorum. Gerçek fiyatı nedir onu da açık söylemek gerekirse bilemiyorum. Ama üç aşağı beş yukarı fiyat aynıdır.

NUBEST TALL KULLANANLAR

Yanlış bilgi paylaşmışsam lütfen yorum yazarak düzeltiniz. Ürünü gerçekten kullandıysanız işe yarayıp yaramadığını diğer kullanıcılar ile paylaşır mısınız?

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.