Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

Nurettin Sönmez Kimdir? Kaç yaşında, nereli, oynadığı diziler

Nurettin Sönmez kimdir? Eğer siz de diriliş ertuğrul ve kuruluş osman dizilerinin sıkı takipçileriyseniz dizideki Bamsı Beyrek karakterini canlandıran yakışıklı oyuncuyu da merak etmiş olabilirsiniz. Bu makale içerisinde Nurettin Sönmez nereli, kaç yaşında, boyu ne kadar, memleketi neresi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Nurettin Sönmez Biyografisi

Nurettin Sönmez, 24 Temmuz 1978 yılında İstanbul’da doğdu. Boyu 1.85 metre olan yakışıklı oyuncunun kuruluş osman dizisine başlamadan önceki kilosu 90 kg’dır. Aslan burcudur.

Gerçek adı Nurettin Sönmez
Doğum tarihi 24 Temmuz 1978
Doğum yeri
İstanbul
Boyu 185 cm
Kilosu 90 kilo
Burcu
Aslan
Instagram @nurettinsonmez

Genç yaşlarda oyunculuk kariyeri Akşam Güneşi dizisi ile başladı. 1999 yılında yayınlanan bu dizide yardımcı oyuncu olarak rol almıştı. Bu dizideki rolü hakkında çok bilgi bulunmamaktadır.  Ayrıca bkz: Nurettin Sönmez kimdir?

Aradan geçen 12 yılın ardından Mavi Kelebekler isimli dizide karşımıza çıkan Nurettin Sönmez’in yıldızı burada parlayarak başka yapımlarda da karşımıza çıktı. Aşağıda ünlü oyuncuya ait oynadığı diziler listesini görebilirsiniz.

Nurettin Sönmez’in oynadığı diziler

Yıl Başlık Rolü
1999 Akşam Güneşi
Bilinmiyor
2011 Mavi Kelebekler
Branka Brekoviç
2012 Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam
Bilinmiyor
2013 Osmanlı’da Derin Devlet Gaddar Ali
2013 Tatar Ramazan: Ben bu oyunu bozarım
Ulvi
2014 – Diriliş Ertuğrul Dizisi
Bamsi Beyrek
2019 – Kuruluş Osman Dizisi
Bamsi Beyrek

Nurettin Sönmez evli mi?

41 yaşındaki yakışıklı oyuncunun özel hayatı ile alakalı bir bilgi bulunmuyor. Medyaya yansıdığı kadarıyla bekar bir hayat yaşayan Nurettin Sönmez kiminle evli sorusuna maalesef hayatında kimse yoktur diyerek yetinmek zorundayız.

Zaten Instagram hesabını veya diğer sosyal medya hesaplarını da incelediğimizde biriyle birlikte diyebileceğimiz bir paylaşım bulunmuyor. Yalnız yaşamayı tercih eden (kimse varsa da bilmiyoruz) ünlü oyuncuya saygı duyuyoruz.

Nurettin Sönmez’in ikizi kimdir?

Bu soru ilginç bir şekilde Google’da en çok aranan kelimelerden biridir. Özellikle Game of Thrones dizisinde Jason Mamoa ile fiziki benzerliği nedeniyle insanlar nurettin sönmez ikizi kimdir diye merak ediyor olabilir. Fakat gerçekte böyle bir şey söz konusu değildir. Yani ikizi yoktur.

Nurettin Sönmez hakkında yorumlar

Nurettin Sönmez'in Oynadığı Diziler

Motorsikletleri çok seven ünlü oyuncu 2015 yılında geçirdiği motorsiklet kazasıyla gündeme gelmişti. Aslen Arnavutluk’tan göçen ailesi hakkında pek bilgi bilinmese de babasının diş hekimi olduğunu biliyoruz.

Sizler de kuruluş osman dizisi karakterlerinden Bamsı Beyrek’i canlandıran Nurettin Sönmez ile alakalı bildiğiniz farklı detayları yorum alanından paylaşabilir veya oyuncu hakkındaki yorumlarınızı dile getirebilirsiniz. Oyuncu hakkında daha fazla haber okumak için nurettin sönmez haberleri bağlantısına tıklayınız.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.