Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

emine polat

Thincal 120 mg 84 kapsül nerede satılır? Thincal kullananlar bakabilir mi?

Arkadaşlar thincal kullananlar nereden aldıklarını söyleyebilirler mi? Sadece eczanelerde satılıyor bu ilaç. Hem de reçeteli olarak satılıyor. Ama benim reçetem yok. İnternetten satın alabilir miyim? Lütfen daha önce eczane dışında başka yerden alanlar nereden aldıklarını yazabilirler mi? Şimdiden çok teşekkür ederim.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.

3 Kadın Görüşü

  1. Alması sorun değil, bir şekilde tanıdık eczacı var alırız da yan etkileri filan varmış. Benim de kilo vermem gerekiyor kısa zamanda. Bu ilaç tehlikeli dediler. Ozempic iğne diye bir şey varmış, onu araştırıyorum. Kilolarımdan dolayı bebeğim olmuyor. Acil kilo vermem lazım ama hayırlısı bakalım.

  2. Şimdi baktım da Hepsiburada ve Trendyol gibi sitelerde satılıyormuş. Fakat iki sitede de şu anda stokta yok görünüyor. Yani satışı durdurulmuş. Reçeteli olan bir ilacı bu şekilde nasıl satabiliyorlar onu da anlamış değilim fakat ekran görüntüsünü de ekledim. Bakabilirsiniz.

  3. İnternette bi ara görmüştüm ama güvenilir mi değil mi bilmiyorum. Şüphlerim var. Google’da bir sürü virüslü site var. Belki de o virüslü sitelerden biriydi. Bilmiyorum.

Cevap

  1. Sevgili Emine Polat, sağlığın için doktora gitmeni, eğer doktor uygun görürse bu ilacı kullanmanı tavsiye ederim. Tabii senin bedenin, senin sağlığın.