Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Osman Yıldız

Thincal 120 mg 84 kapsül zayıflama ilacı reçetesiz alınır mı?

Birkaç eczaneye gittim fakat satmadılar, reçte istediler. Acaba thincal 120 mg 84 kapsül zayıflama ilacını reçetesiz almanın bir yolu var mıdır? İnternet satışının yapıldığı siteler var ama güvenemedim. Bir de thincal kullananlar gerçekten kilo verdiler mi? Lütfen kullanmış olanlar cevaplarsa sevinirim.

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.

En İyi Cevap

  1. Google’da thincal ölüm haberleri diye aratırken buraya geldim. Sorunuzun cevabını vereyim. Hayır. Thincal, reçeteli bir ilaçtır. Doktor reçete ettikten sonra eczanelerden satın alabilirsiniz. Güncel fiyatı hakkında bir bilgim bulunmuyor. Ama 200 liradan aşağı değil bir kutusu.

2 Kadın Görüşü

  1. Osman bey, thincal kullanmanız gerektiği kanısına nereden vardınız? Doktor mu thincal kullan dedi yoksa bireysel alınmış bir karar mıdır?

  2. Google’da thincal ölüm haberleri diye aratırken buraya geldim. Sorunuzun cevabını vereyim. Hayır. Thincal, reçeteli bir ilaçtır. Doktor reçete ettikten sonra eczanelerden satın alabilirsiniz. Güncel fiyatı hakkında bir bilgim bulunmuyor. Ama 200 liradan aşağı değil bir kutusu.