Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Tülay

Dekolte elbise giyen kızın erkeklerin yanında göğüslerini kapatmaya çalışması

Sizce de saçma değil mi? Dekolte elbiseyi giyerken bir kadın acaba ne düşünüyor? Erkeklerin ona bakacağını ve belki de rahatsız olacağı düşüncesi aklına gelmiyor mu? Eğer gelmiyorsa o kadının yaşadığı dünyayı biraz gözden geçirmesi gerekiyor.

Bir erkeğe göğüslere bakma demek resmen hakarettir. Çünkü bu erkeklerin doğasında olan bir şey. Eğer bir kadın, erkeklerin olduğu yerde göğüslerini kapatıyorsa dekolte elbiseler giymemesi gerekiyor diye düşünüyorum.

Ya da cesur olacak. Rahatsız olmayacak. Bakıyorsan bak kardeşim diyecek. İstisnalar hariç hangi erkek bakmıyorum diyorsa bence doğru konuşmuyordur. Çünkü kadınlar, erkekler için çok farklı bir şeydir.

Hele ki günümüzde sosyal medyada insanların bu kadar zaman geçirdiğini ve instagram, tiktok ve diğer uygulamalarda özellikle kendilerini teşhir eden, bir yerlerini gösteren kadınları gördükleri zaman onlara hak vermemek elde değil.

Yanlış düşündüğümü zannetmiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

BENZER KONULAR

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.

1 Kadın Görüşü

  1. Biz kadınlarda var böyle anormallikler canım. Çok kafaya takma. Herkes ne yaptığını biliyor ve ona göre davranıyor. Problem yok, yola devam.