Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Evanaz.com Latest Forum

Nazlı Kılıç
Açıklayıcı

iPhone 15 pro kullananlar neler düşünüyor? Kuzenim beğenmedim diyor!

Amerika’da yaşayan bir kuzenimde iphone 13 pro max telefon vardı. GSM operatörü ona bir kampanya sunarak telefonunu iphone 15 ya da iphone 15 pro modellerinden birine yükseltmesini tavsiye etmiş.

Bu da gitmiş iphone 15 pro almış, önceki telefonunu ekranı çok büyük diye. Almasına aldı ancak yeni telefonun ağırlığı haricinde hiç bir şeyinden memnun kalmamış. Daha doğrusu iphone 13 pro max ile iphone 15 pro arasında çok bir fark görmemiş. Şimdi telefonu geri vereceğini söylüyor. 🙂

Tabii ki kullanıcıdan kullanıcıya değişir bu durum fakat gündelik kullandığınız uygulamalar Facebook, Twitter, Instagram, Youtube gibi uygulamalarsa ve oyun oynama meraklısı değilseniz bence Samsung Galaxy s10 da aynı işlemleri görmektedir. Ya da iphone XS Max de performans açısından bu uygulamalar için yeterlidir diye düşünüyorum.

iPhone 15 kullanıcı yorumları

iPhone 15 pro kullananlar

Bu nedenle iphone 15 pro kullananlar, bu telefon hakkında neler düşünüyor diye merak ettim. Bu inceleme-yorum içeriğimizde iphone 15 modelleri ile alakalı yorumları tartışıyor olacağız. Sizce (son model olması haricinde) iphone 15 pro 256 GB için 74.499,00 TL vermeye değer mi?

Konuya bir yorum bırak

Cevap yazmak için GİRİŞ yapmalısın.

2 Kadın Görüşü

  1. Canım iphone 15 sahibi olamadım ki ne düşündüğümü söyleyeyim. 🙂 Biz halen iphone X ile idare ediyoruz.

  2. Canım yanlış anlama ama kuzenin tam olarak ne iş yapıyor 😀

1 Erkek Görüşü

  1. Fiyatı haricinde her şeyi güzel bir telefon. Tabii 1 telefon satın aldığımızda yaklaşık 2 telefon parasını da devlete hediye etmiyor olsaydık daha güzel olurdu.