Şifrenizi sıfırlamak için lütfen email adresinizi giriniz.


Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Üzgünüm, GİRİŞ yapmalısın!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

 1. Melis Sevinç, Gönül Dağı dizisinden ayrılacak mı? Yoksa ben mi öyle hissettim. Son bölümde Selma öğretmen hakkında çıkan dedikodular nedeniyle acaba Melis Sevinç diziye veda mı edecek diye düşündüm bir an. Siz ne düşünüyorsunuz?

  Melis Sevinç, Gönül Dağı dizisinden ayrılacak mı? Yoksa ben mi öyle hissettim. Son bölümde Selma öğretmen hakkında çıkan dedikodular nedeniyle acaba Melis Sevinç diziye veda mı edecek diye düşündüm bir an. Siz ne düşünüyorsunuz?

  See less
 2. 10 bin lira kesinlikle acıları azaltmaz, ölülerimizi geri getirmez fakat hiç yoktan deprem bölgesindeki insanların en azından birkaç günlük ihtiyaçlarını görmek için fena değildir. Keşke daha fazlasını verselermiş.

  10 bin lira kesinlikle acıları azaltmaz, ölülerimizi geri getirmez fakat hiç yoktan deprem bölgesindeki insanların en azından birkaç günlük ihtiyaçlarını görmek için fena değildir. Keşke daha fazlasını verselermiş.

  See less
 3. Kesinlikle sağlam binalar 9 şiddetinde bile yıkılmayabiliyor. Fakat Türkiye'de yapı affı adı altında affedilen binaları böyle depremlerde ne hale geldiğini görüyoruz.

  Kesinlikle sağlam binalar 9 şiddetinde bile yıkılmayabiliyor. Fakat Türkiye’de yapı affı adı altında affedilen binaları böyle depremlerde ne hale geldiğini görüyoruz.

  See less
 4. Bu konuyu 20 Nisan 2022'de yayınlamışım. Aradan neredeyse 7 ay geçmiş. Mihriban karakteri diziye iyice adapte oldu. Rıfat ile evlendi. Muhtemelen yakında çocuk haberini de alacağız. Sizce de Rıfat ile Mihriban yakışmadılar mı?

  Bu konuyu 20 Nisan 2022’de yayınlamışım. Aradan neredeyse 7 ay geçmiş. Mihriban karakteri diziye iyice adapte oldu. Rıfat ile evlendi. Muhtemelen yakında çocuk haberini de alacağız. Sizce de Rıfat ile Mihriban yakışmadılar mı?

  See less
 5. Bu içeriği paylaştığım günden bu yana yaklaşık 7 ay geçmiş ve maalesef Edanur Yılmaz, ne youtube hesabından ne de instagram hesabından yeni bir çalışma paylaşmadı. Böylesine güzel bir sesi daha fazla duymak isteriz. :)

  Bu içeriği paylaştığım günden bu yana yaklaşık 7 ay geçmiş ve maalesef Edanur Yılmaz, ne youtube hesabından ne de instagram hesabından yeni bir çalışma paylaşmadı. Böylesine güzel bir sesi daha fazla duymak isteriz. 🙂

  See less
 6. Doğrusu yaptırmadım. Fakat Türkiye'nin birçok yerinde şubeleri bulunan birinden bahsediyoruz. Mutlaka memnun olanlar vardır diye düşünüyorum. Tabii bu bir görüş olup, tarafımca tecrübe edilmiş bir durum yoktur.

  Doğrusu yaptırmadım. Fakat Türkiye’nin birçok yerinde şubeleri bulunan birinden bahsediyoruz. Mutlaka memnun olanlar vardır diye düşünüyorum. Tabii bu bir görüş olup, tarafımca tecrübe edilmiş bir durum yoktur.

  See less
 7. Evet canım. Bebeklerin kafaları yattıkları tarafa doğru ezilir. Yani sürekli aynı tarafa yatırmak yerine, dengeli bir şekilde pozisyonu değiştirmek gerekiyor. Eğer kendisi hep aynı tarafa dönüyorsa kafalarını koydukları yastıklar var. Belki onları kullanabilirsiniz.

  Evet canım. Bebeklerin kafaları yattıkları tarafa doğru ezilir. Yani sürekli aynı tarafa yatırmak yerine, dengeli bir şekilde pozisyonu değiştirmek gerekiyor. Eğer kendisi hep aynı tarafa dönüyorsa kafalarını koydukları yastıklar var. Belki onları kullanabilirsiniz.

  See less
 8. Kerem bey tabii ki doktor değilim, resimden de çok bir şey belli olmuyor fakat bir akrabamda da benzer bir cilt problemi vardı. Kiloluydu kendisi. Kilo vermeye başlayınca bu sorunda ortadan kalmaya başladı. Bilemiyorum kilonuzla alakalı bir problem var mıdır ama yediğiniz yiyecekler de alerji yapıyoRead more

  Kerem bey tabii ki doktor değilim, resimden de çok bir şey belli olmuyor fakat bir akrabamda da benzer bir cilt problemi vardı. Kiloluydu kendisi. Kilo vermeye başlayınca bu sorunda ortadan kalmaya başladı. Bilemiyorum kilonuzla alakalı bir problem var mıdır ama yediğiniz yiyecekler de alerji yapıyor olabilir.

  See less
 9. Barbaroslar'ın önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümünün fragmanında Rosa'nın Meryem ile İsabel'i vurduğunu gördüm. Muhtemelen iki oyuncuya da bir şey olmayacaktır. Belki Meryem'in diziden ayrılması dedikodusu gerçek olabilir ama bilmiyorum. Eğer böyle bir şey olursa, Hızır'ın intikamını alması uzun sRead more

  Barbaroslar’ın önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümünün fragmanında Rosa’nın Meryem ile İsabel’i vurduğunu gördüm. Muhtemelen iki oyuncuya da bir şey olmayacaktır. Belki Meryem’in diziden ayrılması dedikodusu gerçek olabilir ama bilmiyorum. Eğer böyle bir şey olursa, Hızır’ın intikamını alması uzun sürmez. Yani Rosa da diziye kısa sürede veda edebilir. Siz ne düşünüyorsunuz?

  See less